Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Ürünler Referanslar İletişim

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
 
 
          Hakkımızda
   
Firmamız; 15.05.2007 tarihinde , elektrik panolarının üretimi ve montajında uluslarası kalite standartlarını uygulayarak; kaliteli, uzman iş gücü teknik ekipman desteği ile gelişerek büyümek ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vererek konusunda 'EN İYİ' olmak hedefiyle kurulmuştur. Faaliyete başladığımız günden bugüne kadar geçen zaman dilimi içerisinde sorumluluğunu aldığımız ; yurt içi ve yurt dışındaki birçok projeyi kısa zamanda ve müşterilerimizin beğenisiyle tamamlamış olmanın gurur ve mutluluğunu duymaktayız.

Firmamızdan temin ettiğiniz her ürün imalat ve satış sonrasında da firmamızın güvencesi altında olup ; vermekte olduğumuz 24 saat servis hizmetiyle de işletmelerinizde doğabilecek sorunlara müdahale etme konusunda da sizinle iş birliği yapmaktayız.

Firma olarak 2012 yılının başından itibaren Elektrik şalt ürünlerinin yanısıra profesyonel El aletleri , yapı kimyasalları ve bazı hırdavat malzemelerinin satışına başladık

Amacımız bundan sonrada yapacağımız işleri hızlı ve kalitesinden taviz vermeden yaparak ; sektörde örnek ve önder bir kuruluş olmaktır…
   
   
          Misyonumuz           Vizyonumuz
 
Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak zamanında teslim etmek, bunu yaparken şeffaflık ve objektiflik prensibi ile hareket eden uzman kadrosuyla gelişen ürün ve hizmet çeşitliliği sunan, kurumsallaşmayı başarmış müşteri memnuniyeti sağlayan modern ve öncü bir firma olmayı misyonumuz olarak belirledik.
Firmamızın üstlendiği vizyon ise, misyonumuzu canlı ve dinamik kılmak, ortaya çıkan yenilikleri izleyerek sürekli değişim ve gelişimi takip ederek ekip çalıflmasına bağlı bir kurum kültürü oluşturmaktır. Sahip olduğumuz sektörel bilgi, kendi gelişirdiğimiz ürün ve servisimizle müşterilerimize özel esnek çözümler ve değer üreterek yurt içi ve yurt dışı pazarda önde gelen bir firma olmak. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve bizlere ayırmış olduğunuz zamana saygı duymak firmamizin vizyonudur….
 
Site Created by Neturk Copyright © 2012 A-ENERGY Her hakki saklidir...